Senior oldboys +40, 11- mands - efterår 2022 - slutspil

mandag d. 3. oktober kl. 17:45
Hover IF 1 vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Hover Stadion

Herrer Serie 4 - Efterår 2022

tirsdag d. 4. oktober kl. 19:00
Hover IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Hover Stadion

M+32 A 11M - efterår 2022 *

onsdag d. 5. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Fredericia KFUM
Spillested: Grejsdal Stadion

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - efterår 2022

torsdag d. 6. oktober kl. 17:45
Hedensted IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Hedensted Stadion - fodbold 5-mand bane 1

U14 Piger C2 (2009) 8M - Efterår 2022 *

torsdag d. 6. oktober kl. 17:45
Grejs-Dalen IK vs. Hover IF
Spillested: Grejs Stadion

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - efterår 2022 *

torsdag d. 6. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Vejle B.
Spillested: Grejs Stadion - fodbold 7-mand bane 2

Herrer Serie 4 - Efterår 2022 *

torsdag d. 6. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Bjerre Herred Fodbold
Spillested: Grejsdal Stadion

Super veteraner +60, 5-mands, døm selv - efterår 2022

torsdag d. 6. oktober kl. 20:00
Ø. Nykirke IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Grejs Stadion

U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 *

lørdag d. 8. oktober kl. 10:00
Grejs-Dalen IK vs. Team HEG
Spillested: Ejstrupholm Stadion

U11 Piger C (2012) 5M - Efterår 2022 *

lørdag d. 8. oktober kl. 10:40
Grejs-Dalen IK vs. Juelsminde IF
Spillested: Ejstrupholm Stadion

U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022

søndag d. 9. oktober kl. 10:40
Give Fremad vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Universal Parken

U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022

søndag d. 9. oktober kl. 10:40
Uldum IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Give Stadion

U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022

søndag d. 9. oktober kl. 10:40
FC Horsens vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Give Stadion

U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 *

søndag d. 9. oktober kl. 11:20
Grejs-Dalen IK vs. Horsens fS
Spillested: Give Stadion

U10 Drenge B (2013) 5M - Efterår 2022 *

søndag d. 9. oktober kl. 11:20
Grejs-Dalen IK vs. Give Fremad
Spillested: Give Stadion

U9 Drenge B (2014) 5M - Efterår 2022 *

søndag d. 9. oktober kl. 11:20
Grejs-Dalen IK vs. Skibet IF
Spillested: Universal Parken

U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd

søndag d. 9. oktober kl. 13:00
Ammitsbøl/Egtved vs. Grejs-Dalen Idrætsklub
Spillested: Egtved Kunstgræs

Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022

søndag d. 9. oktober kl. 13:00
FC International vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Novaskolen (tidl. Nørremark)

Senior oldboys +40, 11- mands - efterår 2022 - slutspil *

mandag d. 10. oktober kl. 17:30
Grejs-Dalen IK vs. Gauerslund IF OB
Spillested: Grejs Stadion - fodbold 7-mand bane 2

U14 Piger C2 (2009) 8M - Efterår 2022

tirsdag d. 11. oktober kl. 17:30
Team HEG vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Ejstrupholm Stadion

M+32 A 11M - efterår 2022 *

onsdag d. 12. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Øster Starup/Vester Nebel IF (1)
Spillested: Grejsdal Stadion

Super veteraner +50, 7-mands, Alm. turneringsform - efterår 2022 *

torsdag d. 13. oktober kl. 17:30
Grejs-Dalen IK vs. Horsens KFUM
Spillested: Grejs Stadion - fodbold 7-mand bane 2

U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd *

torsdag d. 13. oktober kl. 18:00
Grejs-Dalen Idrætsklub vs. Fredericia Fodbold
Spillested: Grejsdal Stadion

Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022 *

fredag d. 14. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. Bredballe IF (2)
Spillested: Grejsdal Stadion

Herrer Serie 4 - Efterår 2022

lørdag d. 15. oktober kl. 14:00
Skjold SS vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Glud Stadion

Herrer Serie 4 - Efterår 2022 *

torsdag d. 20. oktober kl. 19:00
Grejs-Dalen IK vs. FC Horsens
Spillested: Grejsdal Stadion

Herrer Serie 4 - Efterår 2022

søndag d. 30. oktober kl. 13:00
As IF vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: As Stadion

Herrer Serie 5.2 11M/9M ombrydning - Efterår 2022

søndag d. 30. oktober kl. 13:00
Vejle Kammeraterne (2) vs. Grejs-Dalen IK
Spillested: Søndre Stadion